Акція “Річці – чистий берег”

  • -

Акція “Річці – чистий берег”

Кожна нова зустріч з молоддю – це радість спілкування , обмін досвідом та інформація для роздумів. А особливо, коли це відбувається теплого і ясного весняного дня, на березі Турунчука-Дністра, у межах Нижньодністровського національного парку.

Головною метою заходу було прибрати берег від сміття, а разом з тим – подихати свіжим річковим повітрям та поспостерігати, які весняні зміни вже відбулися у природі. Три екологічні загони Біляївської школи №1 “Екос” (5-В клас), “Водограй” (7-В клас) та “Гармонія” (9-В клас) традиційно проводять таку акцію, “Річці – чистий берег”, а з ними – їх вчителі та наставники – Сливінська О.С., Усачова К.А., Авраменко К.В. 

Сміття було, як завжди, багато. Діти з цим справилися, посортували відходи, зібрали та винесли до місць, де їх забирають. Також у молоді була можливість побачити, як виглядає заплавна місцевість після пожеж: весело пробивається молодий зелений очерет, але сумно виглядають залишки дерев, що погоріли. 
Діти побачили, як вдалині, на березі Дністра з’явився стовп диму. Ми разом з ними подзвонили інспекторам парку і попередили про можливий початок чергової пожежі, а ті вже швидко відреагували. 

Черговий раз переконуюсь, що найкращий метод екологічного виховання – це живе спілкування з природою! Бо там, що не крок, то цікава зустріч, чи пізнавальний урок!

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank