“Барви Дністра”-2019

  • -

“Барви Дністра”-2019

«Барви Дністра» – міжнародний басейновий конкурс, який 10 років тому заснували представники громадськості та водників Одещини, а з часом до процесу долучились інші громадські і державні організації з усього басейну Дністра, в тому числі і з Молдови. У 2018 році, у конкурсі взяли участь більше 700 учасників, серед яких призерами стали 87 конкурсантів, віком від 5 років і старше.

Головна ідея конкурсу – формування екологічного світогляду у дітей і молоді в басейні р. Дністер . Свої роботи учасники представляють у 5 номінаціях: малюнок, фоторобота, відеофільм (слайд-шоу), захід з оздоровлення водних ресурсів а також літературний твір (вірш або стаття).

Девіз у 2018 році, під яким проходив конкурс «Барви Дністра», – Думай глобально – дій локально». Ювілейне святкування відбувалося 15 березня, в м.Одесі, в приміщенні Одеського регіонального інституту державного управління при Президентові України. Найбільша відповідальність за організацію свята черговий раз лягла на плечі Лілії Гричулевич (ГО «Чорноморський жіночий клуб»).

Всі переможці отримали гарні подарунки від Держводагенства та інших організацій і провели день з цікавою та насиченою програмою. Представники відділу екоосвіти Нижньодністровського НПП також долучилися до проведення свята і вручили свої буклети і календарики представникам Біляївського та Овідіопольського районів.

Велика подяка вчителям Подчинок В.І., Куль В.О., Садович Т.П., Орловій Т.А. та іншим за те, що протягом багатьох років приймають участь у міжнародному конкурсі, залучають все ширше коло своїх учнів. «Барви Дністра» – це не просто малюнки та віршики на задану тему, це розуміння того, що нормальний екологічний стан річки Дністер є надважливим для життя і здоров’я населення всього дністровського басейну. Здоровий Дністер – здорові люди!

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank
1