Вітаємо з Днем туризму!

  • -

Вітаємо з Днем туризму!

День туризму

Кожен з нас хоч раз у житті був відчував себе туристом, коли, наприклад, вибирався з щоденної буденної метушні в ліс чи на берег річки. Навіть якщо ви просто прогулялися вулицями сусіднього району вже можна сказати, що ви прокладали новий туристичний маршрут. А багато любителів подорожей об’їхали не одну країну, побували в багатьох чудових та екзотичних місцях. Так що всі заслуговують поздоровлень зі Всесвітнім днем туризму, який святкується 27 вересня.

Всесвітній або Міжнародний День туризму був започаткований в 1979 році на зустрічі Всесвітньої Організації Туризму, що проходила в курортному іспанському містечку Торремоліно. Метою Дня туризму, як вважають в організації, є не стільки залучення уваги до цієї галузі, скільки пропаганда цієї сфери, як найважливішої економічної складової у розвитку тієї чи іншої країни (нічого не поробиш — економічну модель розвитку суспільства поки не скасовували). Пізнаючи своє місто, свою країну і весь світ ми отримуємо масу нових вражень, знайомимося з новими людьми, культурами, традиціями, мовами, і все це робить наше життя багатшим цікавіше і більш усвідомлено. Розвиток туризму дає поштовх до розвитку міжнародних відносин, покращує міжнародний клімат і веде до всесвітнього взаєморозуміння. Крім простих туристів і мандрівників, Міжнародний День туризму відзначають і професіонали — люди, що працюють в цій сфері. Легко зарахувати себе до сфери туризму можуть гіди, менеджери турфірм, зберігачі музеїв, власники готелів і багато інших фахівців, всі, хто намагається професійно забезпечувати наш повноцінний відпочинок.

Нижньодністровський національний природний парк вітає зі святом всіх колег, працівників, безпосередньо пов’язаних з туристичною індустрією, та всіх зацікавлених і небайдужих до мандрівок та походів людей.

P.S. 27-29 вересня з нагоди Всесвітнього Дня туризму в Одесі пройдуть безкоштовні екскурсії по місту, захоплюючий квест від Одеського зоопарку, відбудеться святковий концерт.

Повний перелік заходів

А у Біляївці у День туризму 27 вересня 2017 року о 16:00 буде відкрита фотовиставка біляївський фотохудожників-аматорів «Туристичні родзинки Біляївки». Фотовиставка буде експонуватися до 6 жовтня 2017 року у Регіональному інформаційно-туристичному візит-центрі “Дністер” за адресою: м. Біляївка, вул. Головатого (Леніна), 412.

Детальніше на сайті м. Біляївка: bilyayivka.city