Долучайтеся до акції “Посади дерево миру”!

  • -

Долучайтеся до акції “Посади дерево миру”!

Посади дерево миру

Посади дерево миру Посади дерево миру

АНОНС

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак  закликає всіх українців долучитися до безстрокової  Всеукраїнської екологічної акції  «Посади дерево миру».

Мета акції –  привернути увагу українців до екологічних проблем,  підвищити інтерес до  бережливого ставлення до навколишнього природного середовища,збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

Екологічна акція «Посади дерево миру» стартувала  в Україні 5 листопада  минулого року за ініціативи Української греко-католицької церкви та була підтримана Мінприроди. В 15-ти  містах і селах були  висаджені фруктові та хвойні Алеї Миру.

Мінприроди постійно підтримує громадські ініціативи направлені на збереження природи та озеленення парків та скверів.

Цьогорічна акція стартує 25 березня 2017 року разом із Всесвітньою акцією «Година Землі». Серед заходів 2017 року – висадження Алеї миру або Алеї зеленого майбутнього.

Висадка «Алеї зеленого майбутнього» покликана не лише озеленити  в різних куточках  нашу країну, а й  крок за кроком долучати кожного українця  до порятунку природи і особистого внеску  в її  розвиток. Цього року до акції приєдналися національні природні парки та заповідники, а також місцеві органи влади.

Запрошуємо всіх бажаючих українців підтримати ініціативу Мінприроди і, долучившись  до безстрокової екологічної акції, висадити своє дерево на Алеї миру!

Нижньодністровський національний природний парк приймає участь в екологічної акції «Посади дерево миру» та пропонує приєднатися до висадки дерев, яка планується на таких територіях:

с. Маяки (Біляївський р-н, територія Рамсарських водно-болотних угідь), с. Надлиманське (Овідіопольский р-н, територія ННПП), острів Гонтаренка (Білгород-Дністровський р-н, територія ННПП), лівий берег р. Турунчук та р. Дністер (Біляївський р-н).

За детальною інформацію щодо проведення заходу 25 березня 2017 року звертайтеся за номером: 096 -544-54-52 (Леонід Іванович Паламарчук).