Пожежна небезпека

  • -

Пожежна небезпека

Категорії : Оголошення

Шановні жителі району та відвідувачі Нижньодністровського національного природного парку!

Інформуємо Вас, що кліматичні умови зимового періоду, а саме посилення вітрів, які підсушують плавні та очеретяні зарості, сприяють виникненню пожеж в дельті Дністра.

На протязі 2016 р. та взимку 2017 р. на території ННПП було зафіксовано 9 пожеж, внаслідок яких вигоріло біля 4600 га сухої водно-болотної рослинності, а сума збитків склала біля 481,25 тис. грн.

Окремо наголошуємо, що за випалювання сухої водно-болотної рослинності  згідно такс для обчислення розміру заподіяної шкоди (за 1 га) на площі до 10 га становить – 2750 гривень; на площі від 10,1 до 100 га – 1650 гривень; на площі більше 100 га – 550 гривень.

З метою унеможливлення виникнення пожеж в дельті Дністра адміністрація Нижньодністровського НПП просить місцевих жителів та відвідувачів Парку з розумінням віднестись до ситуації, що утворилася в пониззі Дністра, утриматись від усіх дій, що можуть привести до виникнення надзвичайних ситуацій на території. Окрім того, наполегливо просимо обережно поводитись з вогнем на суміжних з Парком територіях, дотримуватись природоохоронного законодавства. Адміністрація ННПП забезпечує координацію дій працівників служби державної охорони Парку та оперативного реагування на можливі зміни обставин при загрозі та виникненні пожеж та інших надзвичайних ситуацій на території Парку.

Не залишайтесь байдужими до унікальної та мальовничої природи дельти Дністра, сподіваємося на Ваше розуміння та співпрацю.

Адміністрація Нижньодністровського національного природного парку