Постанова суду щодо Роженка М.В.

  • -

Постанова суду щодо Роженка М.В.

Нагадуємо, що 1 червня 2018 року у заповідній зоні Нижньодністровського НПП за незаконне здійснення вилову водних біоресурсів був затриманий Микола Васильович Роженко — колишній директор Парку, а нині головний спеціаліст з питань туризму та екології Маяківської сільради, відомий в екологічних колах науковець і активіст, який позиціонує себе як завзятий борець за збереження природи пониззя Дністра.

Під час затримання і пізніше, поки тривало слідство, М.В. Роженко неодноразово висловлював суперечливу інформацію, заперечував свою причетність до незаконного вилову та порушення режиму заповідної зони, незважаючи на наявність свідків, належним чином складений працівнкиами Парку протокол та зафіксований факт вилучення здобутих водних біоресурсів та знарядь лову.

25 жовтня 2018 року Біляївський районний суд розглянув надані Нижньодністровським НПП матеріали про притягнення М.В. Роженка до адміністративної відповідальності,  заслухав учасників справи та постановив визнати М.В. Роженка винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ст. 91 КУпАП “Порушення правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду”.

Постанова Біляївського суду:

 

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank