На водному маршруті “Царство птахів”

  • -

На водному маршруті “Царство птахів”

“Царство птахів” — це мальовничий водний маршрут на території Нижньодністровського НПП, довжина якого складає близько 20 км, а тривалість проходження 2-3 години.

Розпочинається він від села Маяки по річці Дністер, потім по руслу Глибокого Турунчука, з виходом в Дністровський лиман; повернення — по протоці “Кіляри” з виходом у Глибокий Турунчук, а далі по річці Дністер до села Маяки.

Під час прогулянки на човні по маршруту “Царство птахів” у Дністровському лимані та єриках можна побачити велику кількість типових птахів дельти: це рожеві і кучеряві пелікани, чаплі біла, руда і жовта, лебіді-шипуни, баклани, рибалочки, орлани-білохвости, болотні крячки та багато інших. Серед рослин тут переважає очерет звичайний, глечики жовті, латаття біле, горіх водяний плаваючий, сальвінія плаваюча; зустрічається комиш звичайний, зарості водяного рису.

Саме по цьому маршруту 22 травня, у Міжнародний день біорізноманіття, співробітники Нижньодністровського НПП організували екскурсію для представників Управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА та працівників сфери турбізнесу.

 

В гостях у крилатих мешканців Дністровського лиману, 22.05.2018

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank