Робоча зустріч-нарада стосовно розвитку екскурсійної діяльності в межах ННПП

  • -

Робоча зустріч-нарада стосовно розвитку екскурсійної діяльності в межах ННПП

Категорії : Робочі моменти

5 квітня в Одесі відбулася робоча зустріч-нарада керівництва Нижньодністровського НПП та представників одеських туроператорів з питань розвитку екскурсійної діяльності в межах Парку, в якої прийняли участь:

– головуючий: заступник директора – головний природознавець Нижньодністровського НПП Трахтенберг В.І.;

– секретар: інженер з охорони тваринного світу відділу державної охорони природно-заповідного фонду Єрмакова А.М.;

– заступник директора з наукової роботи – начальник наукового відділу          Губанов В.В.;

– президент Одеської асоціації туроператорів та агентств (далі – Асоціація) Грабовський О.Л.;

– представник туроператору «AP travel» Гочияєв Б.

Президент Одеської асоціації туроператорів та агентств Грабовський О.Л. проінформував про те, що Асоціацією систематично проводяться заходи, спрямовані на розвиток туризму та рекреації в Одеській області для представників українських та іноземних туроператорів. В ході проведення таких заходів, зокрема, представляються нові об’єкти для відвідування туристами. Наголосив на  тому, що на даний час, розвиток туризму та екскурсійної і рекреаційної діяльності в Україні є одним із найважливіших питань, яке сприяє наповненню місцевого та державного бюджету, підвищенню рівня обізнаності населення як України, так і інших держав про найцікавіші та найкрасивіші місця України, а також підвищенню рівня охорони навколишнього природного середовища. Планом одеської облдержадміністрації щодо розвитку рекреації та туризму в області до 2020 року передбачено ознайомлення вітчизняних та іноземних туроператорів із новим об’єктом відвідування – Нижньодністровським національним природним парком.

Трахтенберг В.І. погодився з важливістю розвитку туристичної та рекреаційної діяльності в області і, зокрема, в межах Парку. Було прийнято рішення підготувати презентаційний маршрут по території Парку, історичну довідку і інформацію про його особливо цінні об’єкти і території та провести у травні на території Парку зустрічі з представниками туристичних компаній та інших зацікавлених осіб з метою ознайомлення їх з даним туристичним об’єктом.

За матеріалами протоколу наради від 05.04.2017