Тварини – брати наші менші: до Всесвітнього дня захисту тварин

  • -

Тварини – брати наші менші: до Всесвітнього дня захисту тварин

День захисту тварин

Всесвітній день захисту тварин (4 жовтня) — це свято, яке допомагає об’єднати зусилля усіх, хто дбає про домашніх і бездомних тварин.

У багатьох країнах вважається, що домашні тварини — це частина сім’ї, з такими ж правами, як і в інших її членів. Вони отримують спеціальне медичне обслуговування, здорову їжу тощо, і в той же час, як і раніше страждають від людської жорстокості.

Рішення про щорічне відзначення 4 жовтня Всесвітнього дня захисту тварин було прийнято у 1931 році у Флоренції на міжнародному конгресі прихильників руху із захисту природи. Дату обрали не випадково. 4 жовтня ― день пам’яті Франциска Ассизького, одного з найбільш шанованих у католицькій церкві святих, який вважається покровителем тварин.

Організації із захисту тварин багатьох країн світу заявили про свою готовність щорічно організовувати різноманітні масові заходи. В останні роки вони проходять більш ніж у 60 країнах світу.

Не забуваймо про те, що ми одна велика сім’я на цій маленькій планеті, робімо частіше добрі справи, допомагаючи братам нашим меншим!

З нагоди свята працівники відділу екоосвіти та рекреації провели для вихованців ДНЗ “Оленка” Маяківської ОТГ заняття на тему: “Тварини – брати наші менші”.