Увага! Неблагополуччя по сказу тварин!

  • -

Увага! Неблагополуччя по сказу тварин!

Категорії : Оголошення

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія Білгород-Дністровської районної державної адміністрації, враховуючи результати дослідження Одеськог філіалу Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, яким установлено хворобу на сказ шакала на острові “21 вік” на території ННПП, повідомлює про оголошення неблагополуччя по сказу тварин на території острова «21 вік» Нижньодністровського національного природного парку Білгород-Дністровського району та введення обмежень щодо сказу тварин.

Накладено карантинні обмеження по сказу тварин на територію острова
«21 вік» Нижньодністровського національного природного парку Білгород-
Дністровського району.

З урахуванням збудника інфекціі та Місцевих умов, загрозливою зоною щодо сказу тварин вважається територія мисливських угідь Нижньодністровського національного природного парку Білгород-Дністровського району.

У місці загиблої тварини проведено дезінфекцію. У період карантинування у загрозливій зоні буде здійснюватися клінічний огляд усіх тварин. Білгород-Дністровська районна державна лікарня ветеринарної медицини проведе профілактичні щеплення проти сказу собак та котів на території
острова «21 вік» та дослідження на сказ загиблих та відстріляних з діагностичною метою тварин. Буде проводитися щоденний огляд тварин та
людей з метою виявлення контактуючих осіб з подальшим направленням до
Білгород-Дністровської ЦРЛ з вказанням щеплень проти правця та вирішення
питання антирабічного лікування. Буде здійснюватися контроль за виконанням правил утримання собак і котів та відлов бродячих м’ясоїдних‚ а також тварин, підозрілих у зараженні, навколо території мисливських угідь острова «21 вік» Нижньодністровського НПП Білгород-Дністровського району.