Щодо повноважень інспекторів та плати за відвідування Парку

  • -

Щодо повноважень інспекторів та плати за відвідування Парку

В останній час на території Нижньодністровського НПП почастилися випадки, коли сторонні особи видають себе за інспекторів з охорони ПЗФ та потребують від відпочиваючих гроші.

Повідомляємо вас, що інспектор з охорони ПЗФ не має права стягувати ніякої плати. Також відзначаємо, що інспектор з охорони ПЗФ та майстер з охорони природи Нижньодністровського НПП мають нижченаведений знак відрізнення, повинні представитися, пред’явити службове посвідчення, у випадку порушення природоохоронного законодавства пояснити суть порушення та скласти протокол (оплата штрафу відбувається тільки після рішення суду, а ніяк не на місці порушення).

Плата за короткочасну рекреацію на території Парку, зокрема любительську риболовлю, наразі становить 25 грн. На даний момент Парком проводиться розробка та провадження зручного та прозорого механізму оплати цих послуг.

Сума вище зазначеної може стягуватися тільки за умови додаткових рекреаційних послуг, які надаються підприємцями, що склали з Парком угоди про сумісну рекреаційну діяльність. У цьому випадку згадану вище суму у 25 грн підприємець включає в загальний рахунок за свої послуги.

З правилами любительського рибальства та правовими аспектами ведення рекреаційної діяльності на території Нижньодністровського НПП можна ознайомитися в інформаційній статті за посиланням: Рекреація та рекреаційна діяльність на території Нижньодністровського НПП (правові аспекти)

Значок