21 квітня – День довкілля

  • -

21 квітня – День довкілля

Щороку, в третю суботу квітня, коли наша планета Земля вже готова до весняного оновлення, в Україні святкують День довкілля. Головною метою цього свята є поліпшення стану української природи. Багато заходів, що покликані відзначити цей день, проводяться на міському, обласному, та державному рівні. Це і озеленення територій, і прибирання парків, алей, і проведення різноманітних конкурсів на екологічну тематику, і організація конференцій, лекцій на тему охорони природи.

У 2018 році це свято припадає на 21 квітня. Саме у цей день було вирішено провести місячник з благоустрою на території Маяківської сільської ради (на виконання доручення Одеської обласної державної адміністрації від 19 березня 2018 року № 11-ОН та згідно рішення виконкому Маяківської сільської ради №2/2-2018). 

Працівники Нижньодністровського НПП приєднались до заходу і разом з працівниками Маяківської сільської ради, ДНЗ “Джерельце”, ДНЗ “Оленка”, КП “Наше село”, Маяківської ЗОШ провели прибирання від сміття, покос трави та білування стовбурів дерев, що ростуть на прилеглій до Парку території.