21 квітня – День довкілля

  • -

21 квітня – День довкілля

Щороку, в третю суботу квітня, коли наша планета Земля вже готова до весняного оновлення, в Україні святкують День довкілля. Головною метою цього свята є поліпшення стану української природи. Багато заходів, що покликані відзначити цей день, проводяться на міському, обласному, та державному рівні. Це і озеленення територій, і прибирання парків, алей, і проведення різноманітних конкурсів на екологічну тематику, і організація конференцій, лекцій на тему охорони природи.

У 2018 році це свято припадає на 21 квітня. Саме у цей день було вирішено провести місячник з благоустрою на території Маяківської сільської ради (на виконання доручення Одеської обласної державної адміністрації від 19 березня 2018 року № 11-ОН та згідно рішення виконкому Маяківської сільської ради №2/2-2018). 

Працівники Нижньодністровського НПП приєднались до заходу і разом з працівниками Маяківської сільської ради, ДНЗ “Джерельце”, ДНЗ “Оленка”, КП “Наше село”, Маяківської ЗОШ провели прибирання від сміття, покос трави та білування стовбурів дерев, що ростуть на прилеглій до Парку території.


Блог

Пошук