24 серпня – День незалежності України

  • -

24 серпня – День незалежності України

День незалежності

У 1991 році 24 серпня Україна стала незалежною. Ідея відродження незалежної держави жила, незмінно прокладаючи собі дорогу від розпаду Київської Русі аж до безпосередньо прийняття Верховною Радою Акту проголошення незалежності України та Всеукраїнського референдуму 1991 року, коли народ раз і назавжди вирішив: державі Україна бути!

Це пам’ятний день для будь-якого українця. Це день, коли багатовікова мрія про вільну, незалежну країну стала реальністю. Це визначна дата, яка навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Не важливо. якою мовою ми говоримо, а важливо, які традиції шануємо і яку країну вважаємо своєю Батьківщиною. Важливо, що майже всі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця – як безліч річок і потічків зливаються в один могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

Колектив Нижньодністровського НПП вітає всіх українців з цією визначною датою в історії нашої молодої держави – Днем Незалежності – та бажає  здійснення всіх мрій, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до кращого життя у вільній та демократичній країні, якою обов’язково стане Україна.

Слава Україні!