Всесвітній День Землі у Біляївській школі

  • -

Всесвітній День Землі у Біляївській школі

До Всесвітнього Дня Землі у Біляївській школі №1 відбувся цікавий і пізнавальний захід – квест екологічний. “Чому рибалки недолюблюють пеліканів?”,”Чому лісовий кіт потрапив у Червону книгу?”, “Чи є необхідність сучасній людині носити натуральне хутро?” – ці та ще багато різних питань-проблем ми з’ясовували з 5-класниками.


Ольга Слівінська (вчитель біології у Біляївській школі №1) пише на своїй сторінці у Facebook:

Ми живемо на найдивовижнішій планеті – планеті світлих сонячних ранків, яскравих лагідних днів і тихих зоряних ночей, що пахнуть м’ятою та матіолою. На планеті, що дарує найщиріші почуття і щастя тим, хто шанує, любить та оберігає її!

22 квітня в нашій країні відзначається Всесвітній День Землі! Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Тому учні 5-х класів зібрались на екологічний квест “Доля планети в наших руках!”, щоб ще раз нагадати всім про необхідність збереження навколишнього середовища і планети в цілому. Під час гри команди виконували поставлені завдання та гідно проходили кожну екологічну станцію. Учні показали свою кмітливість, спритінсть, швидкість, бажання перемагати та працювати разом.

Крім того, до нас на свято завітала Тернова Юлія Вадимівна – начальник відділу екоосвіти Нижньодністровського національного природного парку. Юлія Вадимівна розповіла дітям цікаві росповіді про тварин, які мешкають в Дельті Дністра, а також є рідкісними і потребують нашої охорони!!! Всі команди отримали грамоти за участь у квесті, а також пізнавальні подарунки, які підготувала Юлія Вадимівна. 

Давайте берегти нашу природу, нашу Землю, збагачувати, вдосконалювати, робити щось не тільки для себе, а й для інших! Думати не тільки про сьогоднішній день, а й про завтрашній. Не забувайте, що наша доля – це доля нашої рідної Землі і вона у наших руках! 
Щиро всім дякую!

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank