Гарна традиція – саджати дерева на берегах Дністра!

  • -

Гарна традиція – саджати дерева на берегах Дністра!

Ми продовжуємо гарну традицію саджати дерева на берегах Дністра!
Минулого тижня на острові Гонтаренка створювали умови для майбутнього відпочинку у затінку верб студенти ОДЕКУ і ОНМУ. А у перший день листопада цю благородну справу продовжили 8-класники Олександрівської ЗОШ Чорноморської міської ради. Разом із працівниками Нижньодністровського НПП, з класним керівником, Багмат Тетяною Анатоліївною, та керівником гуртка «Людина і довкілля», Медуха Ольгою Олександрівною, діти виконали достатньо складну роботу. Для того, щоб висадити деревця на березі Старого Турунчука, треба було пробивати дорогу серед очерету, розчищати ділянки під копання лунок, та у такого веселого та завзятого колективу все вийшло, як треба.

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

Оскільки напередодні усі святкували День Чорного моря, то посадку дерев вирішили присвятити саме цій даті, бо для того, щоб покращити стан нашого моря необхідно оздоровлювати й річки, які несуть до нього свої води.
Висаджені 30 ясенів та 40 кленів (хоча звичайно виживають не всі дерева) також прикрасять екологічну стежку, яка пролягає на острові Гонтаренка. Вже з майбутньої весни туристичний маршрут по єрику Олександрівському з проходом по цій екостежці буде приваблювати відвідувачів: школярів та бьодвочерів, місцевих та іноземців – усіх, кого цікавить чарівний світ дельти Дністра.

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank