Гості з далекої Австралії

  • -

Гості з далекої Австралії

Такий великий різноманітний світ! Та ось зустрічаються люди з різних його куточків, з різних континентів, спілкуються і виявляють безліч спільних тем, схожих проблем!

З далекої Австралії приїхали в Україну п. Крістофер Пол Норман, виконавчий директор органу річкового басейну та п. Марк Леслі Тернер, менеджер програми по оздоровленню річок басейну Гоулбрен-Брокен. (суббасейн р. Муррай Дарлінг). Візит відбувся в рамках проекту «Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер» за підтримки Глобального екологічного фонду (ГЕФ), Програми розвитку ООН (ПРООН), ОБСЄ та Європейської економічної комісії ООН (ЄЕК ООН), менеджером якого в Україні є Tamara Kutonova.
Гості відвідали сучасні лабораторії якості води в Івано-Франківську, познайомилися з водниками Молдови Agenția “Apele Moldovei”, зустрілися з одеськими колегами у БУВРі річок Причорномор’я та Дунаю (Лилия Гричулевич) та проїхали одним з водних маршрутів Нижньоднстровського НПП.

Гості із Австралії

Всю дорогу йшов дощ, який не давав показати рідні краєвиди у всій красі, але не заважав цікавій бесіді про життя річок з допомогою фахового перекладу Олег Дьяков. Виявилося, що кліматичні умови та екологічні проблеми Одещини і штату Вікторія в багатьох напрямках схожі. На погляд австралійських фахівців наш Дністер у непоганому стані, але треба його підтримувати, щоб зберегти природну рівновагу.
Хай живуть річки всього світу!