До Дня працівника природно-заповідної справи

  • -

До Дня працівника природно-заповідної справи

7 липня в Україні відзначають День працівника природно-заповідної справи.

Колектив Нижньодністровського національного природного парку щиро вітає всіх колег- природоохоронців з професійним святом! 

День працівника ПЗФ

Уже всі пересічні громадяни розуміють, що навколишнє середовище докорінно змінилося. І найсильнішим чинником є людська діяльність – безконтрольний видобуток природних ресурсів, вирубка лісів, знищення рідкісних видів тварин та рослин. В доповіді Міжурядової науково-політичної платформи з біорізноманіття та екосистемних послуг IPBES вчені прийшли до невтішного висновку, що через вплив людини на довкілля близько мільйона видів тварин і рослин опинилися на межі вимирання.

З часів виникнення ідеї заповідання особливо цінних природних об’єктів представники прогресивних наукових кіл та громад¬ськості своїм обов’язком вважали збереження еталонних природних систем, які на сьогодні є частиною національного надбання України. Природоохоронні території нашої держави є важливим елементом планетарної системи природних комплексів. 

Головна задача Нижньодністровського НПП –зберегти особливо цінні ландшафти нижньої частини р. Дністер, плавневі ділянки, заплавний ліс, озера, очеретяні зарості, з усіма їх мешканцями.
Це було б неможливим без допомоги сумлінного та небайдужого місцевого населення, громадських організацій, дитячих екологічних загонів. Тому вітаємо усіх громадян, які шанують природу і розуміють важливість збереження природно-заповідного фонду країни для повноцінного майбутнього кожного з нас!

Шановні колеги, дякуємо Вам за зусилля задля збереження довкілля! Бажаємо успіхів в усіх добрих справах.
І нехай природа надихає!