До Міжнародного дня захисту дітей

  • -

До Міжнародного дня захисту дітей

Дітей необхідно любити, захищати і виховувати кожного дня! Але виховувати не нотаціям і лозунгами, а власним прикладом добрих справ, повагою до всього живого.

Про важливість екологічного виховання у формуванні особистості сказано і написано багато, та усі фахівці стверджують, що найкращими є заняття проведені на природі.

Така можливість є у Нижньодністровському НПП! До уваги батьків та педагогів пропонуємо корисно та із задоволенням проводити час з дітьми на екологічних стежках парку. 

На даний період активними є дві екостежки: «Шепіт заплав» ( між с. Маяки та с. Надлиманське) і «Дністровія» (м. Біляївка). Кожен маршрут має свої особливості та родзинки. «Шепіт заплав» познайомить відвідувачів з пташиним світом у більш «дикій» місцевості, а на «Дністровії», крім річкових пейзажів, нікого не залишать байдужими дерев’яні скульптури місцевого автора Олександра Коваленка! 

На екостежці Шепіт заплав

Шепіт заплав

Вздовж Турунчука

Екостежка "Дністровія" (відкриття)

На екостежці "Дністровія"

Ми із задоволенням проведемо екскурсії екостежками для організованих дитячих груп. Пишіть нам на Фейсбук.

Шановні батьки, сподіваємось, що ви знаходите час на прогулянку з своїми дітьми десь біля річки, у лісі, чи в степу, вчите їх прислухатися до пташиного співу, придивлятися до рослин та комах. Такі щасливі моменти наповнюють дитячі серця відчуттям гармонії з усім світом і залишаються у пам’яті на довгі роки.