Екологічний квест до Всесвітнього дня ВБУ у Яськівській школі

  • -

Екологічний квест до Всесвітнього дня ВБУ у Яськівській школі

Екологічний квест до Всесвітнього дня водно-болотних угідь пройшов у Яськівському ЗСО І-ІІІ ст. енергійно та дуже емоційно.
Працівники Нижньодністровського НПП продовжують, таким чином, серію еколого-освітніх заходів для школярів Біляївського району, присвячених темі 2020року – «Водно-болотні угіддя і біорізноманіття».

Три команди 6-х та 7-х класів виконували різноманітні завдання на 8 зупинках: визначали представників флори та фауни, шукали відгадки на географічних картах, малювали птахів та рішали кросворди і отримували за це фішки.
Вчителі школи теж з цікавістю долучились до проведення заходу, спочатку самі перевірили власні знання, а потім виступили у ролі кураторів на зупинках.

Усі учасники отримали від Нижньодністровського НПП призи – магніти , плакати, грамоти. Не так важливо, хто переміг чи програв! Головне, що у цікавій ігровій формі діти долучилися до знань про ВБУ як про найцінніші ділянки земної поверхні, про важливість Рамсарської конвенції та про річку Дністер, яка чекає від них уваги та захисту.

День ВБУ в Яськівській школі