Екологія очима молоді

  • -

Екологія очима молоді

Молодіжні екологічні зібрання – це завжди цікаво! Які вони, ці люди, що через якийсь десяток років будуть вирішувати долю планети? Що читають? Чим цікавляться? Які теми їх найбільше турбують?

Щаслива можливість поспілкуватися з школярами з різних куточків Одеської області з’явилася у нас на такому заході, як Другий обласний екологічний форум для школярів «Екологія очима молоді. Активності, які доступні кожному», що проходив 16 жовтня у Одеському державному екологічному університеті.

Було багато цікавих виступів – про всесвітні екологічні молодіжні ініціативи,програми ВВФ, екоосвітні проекти «Час сортувати», «Життя в стилі еко», «Одеса без поліетилену»,про екотуризм в Україні та авторську школу екологічного лідерства. Атмосфера заходу була насичена позитивними емоціями, доброзичливістю, розкутістю і розумінням важливості піднятих тем.
Представлені презентація та розповідь про еколого-освітню діяльність Нижньодністровського НПП знайшли відгук від присутніх школярів та вчителів, з’явилися цікаві пропозиції по оформленню екологічних стежок та плани по осінньому висаджуванню дерев на берегах Дністра-Турунчука.
І щоб ми, дорослі, не говорили про дівчинку Грету, її поява зачепила важливі струни у душах та думках молоді всього світу, і всі присутні на екофорумі школярі вважають необхідним займати таку активну позицію у справі збереження планети.