Екоосвітні заняття до Дня водно-болотних угідь у Маяківській школі

  • -

Екоосвітні заняття до Дня водно-болотних угідь у Маяківській школі

До Всесвітнього дня водно-болотних угідь працівники відділу екоосвіти та рекреації Нижньодністровського НПП провели ряд тематичних екологічних занять у Маяківській школі.

1 лютого екоосвітнє заняття відбулося для старшокласників, яке супроводжувалося презентацією про Рамсарські водно-болотні угіддя пониззя Дністра та лекцією про важливу роль даних екосистем у природі і причини їх деградації. Учням був показаний також відеоролик, який демонструє красу водно-болотних угідь з висоти пташиного польоту.

2 лютого екоосвітній урок був проведений для шостих класів (спільно з класним керівником Корчинською О.Г.). Під час заходу учні дізналися про діяльність Нижньодністровського НПП та його природні особливості, а за допомогою презентації фахівці відділу екоосвіти та рекреації ознайомили школярів з актуальними екологічними проблемами та привернули увагу на важливість  збереження водно-болотних угідь дельти Дністра та їх раціонального використання. Після перегляду фільма про Парк учням було пропоновано висловити свої побажання природі пониззя Дністра. Також діти наліпили на карту України стікери з своїми побажаннями Батьківщині миру, порядку та процвітання.