Екотусовка на «Дністровії»

  • -

Екотусовка на «Дністровії»

Країна «Дністровія» гостинно приймає пернатих друзів, розповідає свої історії і готується до нового туристичного сезону!

6 квітня працівники відділу екоосвіти Нижньодністровського НПП, учні 7-В класу Біляївської ЗОШ №1 разом з класним керівником Кузнєцовою Ольгою Вікторівною та представницею батьківського комітету Юлією Дзей взяли участь у екотусовці на екологічній стежці «Дністровія». 

Ці семикласники – непересічні діти, вони вже зараз усвідомлюють наскільки важливо турбуватися про навколишній світ, а тому, активно долучаються до будь-яких заходів, що мають на меті зробити рідний край кращим, чистішим, туристично привабливішим. Засумувати з загоном «Екос» (саме таку назву має цей екологічно спрямований клас) неможливо, вони мають безліч нових ідей та невичерпний запас енергії для їх реалізації.

Під час цієї зустрічі ми провели репетицію екскурсійної діяльності «Екосів» і заслухали їх виступи про рослинний і тваринний світ пониззя Дністра, а також легенди та міфи, пов’язані з цим маршрутом. Маємо надію, що зовсім скоро Біляївщина пишатиметься молодими і талановитими екскурсоводами.

Окрім цього, спільними зусиллями та за допомогою працівників КП «Спутник» було облаштовано затишні домівки для птахів. 11 гарних яскравих шпаківень прикрасили частину стежки вздовж каналу. Хто знає, можливо, зовсім скоро з цих шпаківень лунатиме дзвінке цвірінькання! Але однозначно можна стверджувати, що вони додали стежині яскравих барв і стали її окрасою.

Екотусовка на Дністровії

Завершився наш похід прибиранням. Направду, сміття було зовсім мало, що не може не тішити. Вже зовсім скоро стане тепло і кількість відвідувачів збільшиться в декілька разів, тому хочеться вкотре наголосити на дотриманні норм відпочинку, щоб наші спільні зусилля не були марними!

Екотусовка на Дністровії

Екотусовка на Дністровії