Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у фотоконкурсі «Вікі любить Землю!»

  • -

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у фотоконкурсі «Вікі любить Землю!»

Вікі любить Землю-2018

1 травня 2018 року розпочався конкурс фотографій природних пам’яток України «Вікі любить Землю». Уже вшосте «Вікімедіа Україна» організовує прийом фотографій для поповнення бази  фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду України у Вікісховищі з подальшим визначенням найкращих робіт та найактивніших учасників.

«Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) – міжнародний фотоконкурс, метою якого є збір фотографій природних пам’яток під вільною ліцензією, для того, щоб цими світлинами можна було ілюструвати статті у Вікіпедії та інших вікіпроектах. Усього за п’ять років української частини конкурсу, учасники сфотографували понад три тисячі об’єктів та територій природно-заповідного фонду України, загалом зібрано понад 60 тисяч фотографій.

Участь у конкурсі є вільною та відкритою як для професійних фотографів, так і для любителів. Протягом травня всі охочі можуть подати фотографії власного авторства, зроблені у будь-який період часу. Обов’язковою умовою участі також є додавання географічних координатів до опису фото.

За результатами оцінок журі буде визначено переможців основних номінацій — «Найкраще фото», «Найбільша кількість сфотографованих об’єктів».  Автори найкращих світлин та чисельних внесків будуть нагороджені цінними призами.

Як взяти участь

Сайт фотоконкурсу (з посиланнями та детальною інструкцією, як завантажити світлини у Вікісховище).

А ось за цим посиланням можна побачити світлини Нижньодністровського НПП, які були завантажені до Вікісховища раніше: ННПП у Вікісховищі