Знову про пожежи…

  • -

Знову про пожежи…

Вдень 23 січня пожежа зайнялася в заплавах на суміжній території, від с. Яски, рухалася від озера Пісарського до двух каналів Облрибгоспу, о 19-й годині через р. Турунчук перекинулася на територію Нижньодністровського НПП. Зараз вогонь рухається у сторону оз. Білого і р. Дністер. Сповістили Біляївське МНС та ООДА. Пожежники виїхали за викликом і працюють, але територія для руху складна і горіння продовжується.

О 18-й годині зафіксовано займання у вершині Карагольської затоки Дністровського лиману, в Овідіопольському р-ні. Працівники Парку сповістили службу МНС району та департамент екології ОДА та взялися за тушіння з допомогою шанцевого інструменту. Вогонь вдалося локалізувати до приїзду вогнеборців.

О 19-й годині почалося горіння на суміжній території біля с. Маяки, Біляївського р-ну. Сильний поривчатий вітер гнав вогонь у сторону Парку до Карагольської затоки. Інформацію швидко передали до Біляївського МНС, Маяківської тергромади та ООДА. На щастя, пожежа на цій ділянці припинилася ще до приїзду МНС-ників.

Служба державної охорони Нижньодністровського НПП проводить чергування по всій території Парку.