Знову про пожежі

  • -

Знову про пожежі

Категорії : Робочі моменти

У перший день весни хотілось розповідати про пробудження землі, первоцвіти та про птахів, які вже повернулися, але події дня виявилися більш буденні та суворі… Знову пожежа у заплавах!

Біля 12:30 інспектори виявили займання очерету на суміжній з Нижньодністровським НПП території, недалеко від озера Пісарське. Сильний вітер прискорив рух вогню і вже о 13:25 горіло у господарській зоні Парку, біля озера Погоріле, в районі м. Біляївки.

Відповідно до постанови КМУ 541 від 24.07.2013р Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд, підраховано збитки у розмірі 15 тис.гр.
Причина займання – підпал, виконаний невстановленими особами.

Такі пожежі, як ми всі розуміємо не відбуваються випадково. Виправдання діям, що приводять до цієї біди, немає ніякого. Ті невстановлені особи, які зробили підпал, мабуть не читають Фейсбук, а ті, хто організовували даний злочин, скоріш за все – активні користувачі соціальних мереж. Та всім треба усвідомити, що рано чи пізно, справедливе покарання знаходить своїх «героїв». Бо створення пожежі у заплавах, а особливо навесні – то великий гріх!