Квест до Дня ВБУ у Маяківському НВК

  • -

Квест до Дня ВБУ у Маяківському НВК

У Нижньодністровському НПП розпочато серію еколого-освітніх заходів до Всесвітнього дня водно-болотних угідь. Серед запланованих лекцій, зустрічей, виставок особливо виділяється популярна серед молоді форма активності – квест.

Відділом еколого-освітньої роботи підготовлено такий екологічний захід- пошук, який буде проведено у різних школах Біляївського району.
Секретаріатом Рамсарської конвенції визначено тему 2020 року – «Водно-болотні угіддя і біорізноманіття». І саме біорізноманіттю був присвячений квест, який пройшов активно, весело і дружньо 30 січня у Маяківському НВК.

Начальник відділу еколого-освітньої роботи Тернова Ю.В. розповіла про значення ВБУ, як найцінніших ділянок земної поверхні, про важливість Рамсарської конвенції для дельти р.Дністер, та пояснила умови даного заходу.
Три команди 7-х класів пройшли 8 зупинок, на яких їх чекали куратори – представники Парку та старшокласники із різними завданнями. Яскраві картки із зображеннями мешканців заплав Дністра, географічні карти, маршрутні листки, кросворди, кольорові фішки – все це допомагало зробити пошук відповідей більш цікавим і змістовним.

Кмітливішою та швидкішою виявилася команда 7-Б класу, але й інші учасники достатньо добре проявили свої знання і зацікавленість у темі водно-болотних угідь і біорізноманіття Нижнього Дністра. Тому всі діти отримали призи від Нижньодністровського національного природного парку – створені колективом плакати та магніти.

У Маяківському НВК активно працює природничий напрямок і цей заклад є базовим для нашого Парку. Сьогодні у проведенні квесту приймали участь: співорганізатор заходу, вчителька біології Подчинок В.І., та географи Куль В.О., Магденко Р., зав.бібліотекою Охмат Р.В. і чудові дівчата-куратори з 11-х класів.

Усі заходи для школярів Нижньодністровський НПП проводить з метою формування екологічної свідомості, небайдужого ставлення до природи рідного краю. Цю молодь попереду очікують серйозні виклики і необхідність прийняття глобальних рішень. То нехай екологічно-дружнє мислення допоможе їм у цьому!