«Кожен важливий та має значення» – участь у ІІ освітянській (НЕ)конференції (EdCamp) у Маяківському НВК

  • -

«Кожен важливий та має значення» – участь у ІІ освітянській (НЕ)конференції (EdCamp) у Маяківському НВК

«Кожен важливий та має значення» – під таким девізом пройшла ІІ освітянська (НЕ)конференція, або EdCamp, у Маяківському НВК.
У 19 локаціях відбувалися різноманітні заходи – воркшопи, майстер-класи, майстерні вчителя, виступи експертів з питань, дотичних до освіти та виховання дітей – суцільне свято креативу, фаховості та доброзичливості!

ІІ освітянська (НЕ)конференція

Працівників Нижньодністровського НПП запросили поділится своїми напрацюваннями у сфері екологічної освіти.
Начальник відділу еколого-освітньої роботи Юлія Тернова презентувала екологічні стежки , створені у національному парку, для використання їх у навчальному процесі та позакласній роботі. Провідний фахівець з рекреації Олена Ковбасюк нагадала слухачам про діючі туристичні маршрути «Царство птахів» та «Дністровська Амазонія», на яких можна насолоджуватися незабутніми красотами краю і забути про справи і проблеми.

ІІ освітянська (НЕ)конференція

Спілкування з вчителями природничих дисциплін зі шкіл села Маяки, Удобного та Надлиманського пройшло «на одному диханні», із взаємною користю.
Треба тільки порадіти , що у наші дні багато педагогів використовують для виховної і освітньої роботи екологічні заходи і мають власні напрацювання. Національний парк готовий підтримати усі еколого-освітні починання шкіл, ділитися своїм досвідом, залучати до спільних справ та акцій. Запропонована ідея проведення тематичних уроків з біології, географії, природознавства на екологічних стежках Нижньодністровського НПП отримала підтримку учасників заходу.

ІІ освітянська (НЕ)конференція

Працюємо разом над тим, щоб наші діти відірвалися хоч на деякий час від гаджетів та почули, побачили і полюбили світ навколо себе! Бо кожен важливий і має значення!