Конкурс творів образотворчого мистецтва “Яким я бачу довкілля майбутнього” продовжується

  • -

Конкурс творів образотворчого мистецтва “Яким я бачу довкілля майбутнього” продовжується

Конкурс триває!

РОЗШИРЮЄМО МЕЖІ ЩОБ ПОЧУТИ КОЖНУ ДИТИНУ!
На конкурс творів образотворчого мистецтва “Яким я бачу довкілля майбутнього” відтепер приймаються роботи учасників віком від 5 до 15 років.
За багаточисленними проханнями ми вирішили розширити віковий діапазон для учасників, адже бажання дітей для нас понад усе. Тим більше, якщо таким чином екологічно спрямована молодь має на меті розповісти про своє бачення проблем навколишнього середовища у майбутньому.

ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КОНКУРСУ ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА 19 КВІТНЯ 2021 РОКУ!

Вже зараз ми маємо майже 150 робіт від учасників з Києва, Одеси, Білгород-Дністровського, Біляївки, Маяк та Ясок. Відповідно, на обробку інформації і визначення переможців піде більше часу. Ми надзвичайно пишаємося тим, що наш меседж знайшов відлуння в серцях дітей, а конкурс отримав статус всеукраїнського.

Сподіваємося на ваше розуміння і щиро дякуємо за участь!

Для участі в Конкурсі необхідно до 15 квітня 2021 року надіслати малюнки на поштову адресу: Одеська обл. Одеський р-н, с. Маяки, вул. Богачова, 99, 67654. Свої роботи за зазначеною вище адресою ви також можете віднести нам особисто або надіслати відскановані чи сфотографовані малюнки сюди: dnisterpark@ukr.net