На екостежці «Дністровія»

  • -

На екостежці «Дністровія»

На екостежці «Дністровія», яка нещодавно була відкрита на берегах Турунчука, завжди гарно і цікаво.

На "Дністровії"

На "Дністровії"

На "Дністровії"

Тут можна просто спостерігати за плином листя по воді, блукати очеретяними лабіринтами, слухати пташок і дихати свіжим дністровським повітрям. А можна прийняти участь у екскурсії і узнати щось нове про світ дикої природи та історію свого краю. А ще – підгодувати птахів, зібрати сміття вздовж берега, щоб у воду не попало і спілкуватися з друзями та місцевими рибалками.

На "Дністровії"

Усе перераховане встигли зробити за кілька годин енергійні учні 7-х класів Біляївської школи №2. Учні 7-Б кл. з керівником Щуренко О.В. принесли годівничку та корм, яку ми усі разом розмістили на зупинці екостежки «На гостину до Лісовика». Це вже друга годівничка, першу тут прилаштували діти із загону «ЕКОС»під час відкриття екостежки і нехай це стане доброю традицією для відвідувачів «Дністровії».

Годівничка у Лісовика

А учні 7-А з керівником Андрощук М.В. після екскурсії прибрали сміття, яке залишили невиховані відпочивальники та рибалки. І це теж має бути традицією – прийшов на берег, отримав задоволення від природи, то не залишай після себе нічого шкідливого та зайвого.

Прибрали сміття!

Екостежка «Дністровія» надалі буде наповнюватися ще більшим змістом та облаштуванням і стане в нагоді педагогам для проведення учбової та позашкільної діяльності.

Екскурсія на "Дністровії"

Насолоджувалися яскравим осіннім днем та проводили екскурсію працівники Нижньодністровського НПП Ю.В. Тернова та Л.А. Кравченко.