Новий інформаційний щит на нашій екостежці!

  • -

Новий інформаційний щит на нашій екостежці!

До Дня екологічної освіти, який відзначають в Україні 12 травня, у Нижньодністровському НПП на екологічній стежці ”Шепіт заплав” було встановлено новий інформаційний щит.

Про важливість екоосвіти сказано так багато, що аби залежало все тільки від слів, то ми уже б досягли стану “sustainable development” і були щасливі та здорові.

Щоб слова наближали нас до світлої мети треба створювати умови для проведення еколого-освітніх занять на природі. Екостежки – саме то, що треба!

На маршруті ”Шепіт заплав”можна зустріти багато цікавого і повчального, до неї зовсім недалеко добиратися шкільним автобусом від сел Маяки і Надлиманське.

Інформаційний щит, який створили і установили силами трьох відділів Парку: еколого-освітньої роботи, рекреації та Маяківського ПНДВ, називається ”Містер і місіс Сван” і розповідає про життя лебедів у дністровських заплавах.

Звичайно, нам вже дуже кортіло провести екскурсію для наших юних друзів та відвідувачів стежки і побачити їх реакцію на новий об’єкт, але дочекаємось закінчення карантину.

А поки що за нами спостерігали щурки золотисті, сірі гуси, кулики-сороки, лисухи, крижні, мартини, сірі чаплі і навіть три коровайки. Особливо ми були вдячні за увагу трьом сотням лебедів-шипунів, які мабуть вже знали, що на цій зупинці стежки розповідають саме про них.

Вам цікаво про що шепочуть заплави? Завітайте на нашу екостежку!