Нові інформаційно-охоронні знаки!

  • -

Нові інформаційно-охоронні знаки!

Для природоохоронних установ дуже важливо мати на межах і по всій території установлені інформаційно-охоронні знаки. Тому що часто саме відсутність таких об’єктів дозволяє порушникам природного законодавства виправдувати свої дії – «не знав, що тут Парк, доведіть, що тут Парк…».

З початку роботи Нижньодністровського НПП знаки встановлювалися на різних ділянках, але деякі з них були знищені зловмисниками , деякі постраждали від природних умов.

Адміністрація Парку неодноразово зверталася до профільного департаменту з проханням посприяти виготовленню нового облаштування. І коли нарешті працівники установи отримали звістку про виготовлення і надання знаків, то зраділи.

За участю обласного департаменту екології та природних ресурсів та за рахунок коштів обласного бюджету, за договором виготовили інформаційно-охоронні знаки та інформаційні щити для встановлення на територіях природно-заповідного фонду області.

Це відбувалося в рамках заходів «Одеської регіональної комплексної програми з охорони довкілля на 2020-2021 роки», затвердженої рішенням Одеської обласної ради від 20.12.2019 №1165-VIІ та відповідно до «Положення про єдині державні знаки та аншлаги на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду України», затвердженого наказом Мінприроди України від 29.03.1994 р. №30.

Сподіваємось, що ці знаки прослужать тривалий час!

Знак

Встановлення знаків

На фото – нові інформаційно-охоронні знаки, встановлені в районі Карагольської затоки, очисних споруд, Білого озера та на березі Турунчука, біля м. Біляївка та інспектори Лупашко О.М. та Лупашко О.О. під час встановлення.