Процедура оплати за короткострокову рекреацію

 

Повні реквізити для оплати за короткострокову рекреацію (зокрема любительську риболовлю)

Одержувач: Нижньодністровський національний природний парк
р/р: UA098201720313251004201055428
МФО: 820172
Банк одержувача: ДЕРЖКАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ, М.КИЇВ
ЄДРПОУ: 36345146
Призначення платежу: Короткострокова рекреація, дата ДД.ММ.РРРР від П.І.Б.
Сума: 30 грн з особи за добу


Є спрощена можливість оплати за короткострокову рекреацію на території Парку (зокрема любительську риболовлю) через “Приват24” та термінали самообслуговування Приватбанку.

При оплаті через особистий кабінет “Приват24” обрати Усі послуги – Платежі – По Україні (платіж за реквізитами) – Новий пошук (щоб не вводити повні реквізити вручну).
У строку Новий платіж достатньо ввести Нижньодністровський або ЄДРПОУ 36345146 та натиснути на з’явившийся варіант. Призначення платежу вже заповнено: “Короткострокова рекреація, дата … від П.І.Б.“, де автоматично вказано П.І.Б. користувача “Приват24”, вам потрібно лише вказати дату запланованого відвідування (у числовому форматі ДД.ММ.РРРР) та суму, яка становить 30 грн з особи за добу (нагадуємо інформацію). При цьому стягується комісія у розмірі від 1 грн.
Також можлива оплата через мобільний додаток “Приват24” за аналогічним принципом: Мої платежі – Новий платіж – Знайти компанію – ввести Нижньодністровський або ЄДРПОУ 36345146.
Отриману квитанцію потрібно роздрукувати або зберегти у мобільному пристрої.

При оплаті через платіжні термінали самообслуговування Приватбанку потрібно знайти функцію платежу за реквізитами та вказати ЄДРПОУ Парку 36345146 або ввести назву Нижньодністровський. Подальші дії аналогічні діям при оплаті через “Приват24”.
Якщо ви оплачуєте через термінал готівкою без використання карти Приватбанку, то у призначенні платежу додатково потрібно ввести вручну П.І.Б.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у цю суму не входять додаткові рекреаційні послуги, які (за Вашим бажанням) можуть надаватися фізичними та юридичними особами, що склали з Парком договори про рекреаційну діяльність на його території (згадану вище суму підприємець включить в загальний рахунок за свої послуги).