Про знищення незаконних сіткових знарядь лову, вилучених на території Нижньодністровського НПП під час проведення природоохоронних заходів у 2019-2020 рр.

  • -

Про знищення незаконних сіткових знарядь лову, вилучених на території Нижньодністровського НПП під час проведення природоохоронних заходів у 2019-2020 рр.

Вилучені сітки

27 листопада 2020 року відбулося засідання комісії з оцінки знарядь лову та іншого майна, що переходить у власність держави, для контролю за знищенням незаконних сіткових знарядь лову, вилучених на території Нижньодністровського національного природного парку під час проведення природоохоронних заходів службою державної охорони ПЗФ Парку за 2019-2020 роки.

Процедура знищення, відповідно до п. 16 Порядку обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави і розпорядження ним, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.1998 року №1340,відбувалася шляхом спалювання.

Кількість знищених незаконних сіткових знарядь лову – більш ніж 1000 одиниць, загальна довжина – біля 150 км.

Як відбувалася процедура – коротко у відеоролику: 

Спеціальна адміністрація Нижньодністровського національного природного парку нагадує про настання відповідальності за порушення природоохоронного законодавства та про відшкодування порушником майнової шкоди у разі її нанесення державі.

_

Шановні рибалки!

Щорічно внаслідок перевищення норм вилову держава отримує мільярдні збитки. Та, зрештою, грошові знаки ніщо у порівнянні з природними втратами.

Бездумна діяльність людини стає першопричиною зникнення цілих видів! Тільки уявіть, осетрові види риб, заготівля котрих велась донедавна у промислових масштабах, нині є справжньою рідкістю на Дністрі. Так само нещадно людина ставиться і до їх середовищ існування, адже, засмічуючи річку чи змінюючи її природний плин, ми з вами унеможливлюємо повноцінне життя екосистеми.

Словосполучення «бережи природу» набуває зовсім іншого, неформального значення, коли спостерігаєш за цим організмом щодня і бачиш його страждання. Не живіть від риболовлі до риболовлі, не живіть від улову до продажу – живіть з думкою про навколишній світ, з думкою про прийдешні покоління!