Саджаємо дерева до річниці створення Нижньодністровського НПП!

  • -

Саджаємо дерева до річниці створення Нижньодністровського НПП!

Зовсім скоро, 13 листопада, Нижньодністровський національний природний парк буде святкувати своє 12-річчя!

Ми любимо свій Парк, його заплави, озера, єрики, луки і лісочки. Кожної осені намагаємось поповнювати достатньо скромний лісовий фонд Нижнього Подністрів’я, щоб тваринам було більше схованок і всьому живому (людям у тому числі) у літню спеку можна було найти затінок та й щоб береги укріпити.

Кожного року до цієї благородної і корисної справи долучалися школярі та студенти, але умови карантину 2020 цього не дозволяють.

Великою небезпекою для молодих дерев є пожежі у заплавах, коли нещадний вогонь поглинає великі площі очеретяних заростів і підступає до деревних порід. Працівники Парку проводять профілактичні бесіди з рибалками про можливу небезпеку і правила протипожежної поведінки. Бо усім вже мабуть відомо, як складно загасити пожежу в сухих очеретах. Щоб мінімізувати негативний вплив вогню і захистити дерева необхідно проводити протипожежні прокоси.

1

2

3

Працівники Нижньодністровського НПП також позбирали сміття та поспілкувалися з рибалками. Повернулися на причал з надією на те, що посадка дерев на острові Гонтаренка, присвячена дню створення Нижньодністровського НПП, буде вдалою, і білі тополі, в’язи та берізки зазеленіють навесні.

4

5

Висловлюємо щиру подяку місцевому жителю с.Маяки, Василю Анатолійовичу Перехожих, який підтримав колектив Парку і дуже допоміг у такій корисній справі!