Святкування Дня ВБУ продовжується! Ще один екологічний квест

  • -

Святкування Дня ВБУ продовжується! Ще один екологічний квест

Ще один екологічний квест до Всесвітнього дня водно-болотних угідь було проведено працівниками Нижньодністровського НПП. Цього разу у Біляївському ЗСО І-ІІІ ст. №1.

Тижнем раніше 6-ті та 8-мі класи закладу ознайомилися з презентацією на тему, яка є головною у святкуванні річниці Рамсарської конвенції 2020 року – «Водно-болотні угіддя і біорізноманіття».

1

2

Отже, озброєні новими знаннями і гарним настроєм, учні 6-их класів взялися до рішення завдань квесту і справилися з ними успішно. Звичайно, хтось був швидкіший у прийнятті рішень, хтось уважніший до підказок, і у результаті визначилися переможці. Та головне – це з яким запалом, цікавістю, знаннями про природу рідного краю діти вирішували завдання на 8 зупинках.

Усі учасники отримали від Нижньодністровського НПП призи – магніти , плакати, грамоти, а працівникам Парку діти вручили чудові екоторбинки . Дуже важливо, що у цікавій ігровій формі діти долучилися до знань про водно-болотні угіддя, як про найцінніші ділянки земної поверхні, і зрозуміли , що це саме їх рідні дністровські заплави, озера і єрики потребують захисту. І тому така важлива Рамсарська конвенція!

Дякуємо за допомогу в організації заходу вчительці Біляївського ЗСО І-ІІІ ст. №1 О.В. Кузнєцовій!