Увага! Заборона вилову водних біоресурсів у зв’язку з нерестовим періодом

  • -

Увага! Заборона вилову водних біоресурсів у зв’язку з нерестовим періодом

Шановні відвідувачі Парку, жителі та гості Одеського та Білгород-Дністровського районів!

Доводимо до Вашого відому, що з метою забезпечення охорони водних біоресурсів в нерестовий період 2021 р. та створення належних умов для їх відтворення встановлено заборону на лов водних біоресурсів на водних об’єктах (їх частинах) в межах території Нижньодністровського НПП:

– на період з 15 квітня по 15 червня 2021 року – у річці Дністер з рукавом Турунчук та заплавних озерах;

– на період з 15 квітня по 31 липня 2021 року – у Дністровському лимані з плавнями.

У період заборони дозволяється любительське рибальство з берега однією поплавковою, донною або спінінговою вудкою, що має один гачок, на ділянках водойм, визначених “Переліком дозволених ділянок для любительської риболовлі в період нерестової заборони на водоймах Одеської області”.

Детальніше про встановлення заборони вилову водних біоресурсів у 2021 році на усіх водних об’єктах, підконтрольних Одеському рибоохоронному патрулю, можна ознайомитися за посиланнями:

Наказ управління Державного агентства рибного господарства в Одеській області від 26.03.2021 р. №82 (з додатком: Переліком дозволених ділянок для любительської риболовлі в період нерестової заборони на водоймах Одеської області)

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА дозволених ділянок для любительської риболовлі в період нерестової заборони на водоймах Одеської області

Адміністрація Нижньодністровського НПП 

(з урахуванням Положення про Нижньодністровський національний природний парк, затвердженого наказом Міндовкілля України від 31.08.2020 р. №114, наказу управління Державного агентства рибного господарства в Одеській області від 26.03.2021 р. № 82,  у відповідності до ст. 9 Закону України “Про природно-заповідний фонд України” та ст. 38, 39 Закону України “Про тваринний світ”)