Як ми святкували День народження нашого Парку

  • -

Як ми святкували День народження нашого Парку

До 11-ї річниці Нижньодністровського НПП колективом було організовано і проведено кілька заходів, присвячених цій даті.

Насамперед, висадка дерев. Взагалі, середина листопада вважається не надто сприятливим періодом для святкування, бо осіння погода завжди вносить свої корективи у людські плани. Та це гарний час для висаджування нових дерев і кущів, а цього року і погодні умови нам допомагали. В такій шляхетній справі приймали участь також школярі та студенти, які висадили більше сотні дерев на екологічній стежці та групу верб для утворення зеленої альтанки по проекту Сергія Джамаля.

Працівники Парку прийняли участь у засіданні громадської ради, присвяченому екологічному стану Білого озера – перлини ННПП, еколого-освітньому семінарі бібліотекарів району, презентації діяльності парку у БУВРі річок Причорномор’я та провели тематичні заняття для дошкільнят і школярів. До річниці було створено та надруковано тираж плакатів « З любов’ю до Дністра», серію магнітів «Я тут живу» і « Я тут росту» і невеликий відеофільм про природний світ парку.

Найяскравішим моментом святкування став концерт учнів Маяківського НВК. Там була насичена програма колективу 4-Б класу, присвячена Дністру, національному парку і показовий виступ еко-агітбригади «Струмок» – учасниці обласного конкурсу. Також були привітання ННПП від Маяківської ОТГ, Біляївської мерії та дирекції школи, а від Парку – нагороди активним школярам – учасникам різноманітних заходів екологічного напрямку та вчителям –наставникам, які вже не перший рік співпрацюють з установою. Талановиті, розкуті, чемні діти не залишили нікого байдужими, а теплий дружній прийом у стінах розкішної школи – зробили наш день ще більш святковим!

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

Колектив Нижньодністровського НПП вдячний директору Маяківського НВК, Половському А.М., керівникам творчих колективів Гук Н.М. і Подчинок В.І., педагогам, які приділяють увагу екологічному вихованню – Куль В.О., Корчинській О.В., Георгіці І.В., Лазаренковій Ю.С. і сподівається на подальшу ефективну співпрацю на користь природі і для формування екологічного світогляду населення.