Іноземні гості на екологічній стежці «Шепіт заплав»

  • -

Іноземні гості на екологічній стежці «Шепіт заплав»

Екологічна стежка «Шепіт заплав» приймала своїх перших іноземних гостей. 
Справа у тому, що для групи із Швейцарії організатори туру замовили екскурсію у Нижньодністровський НПП, але туристи приємного віку 60+ не хотіли тільки пасивно спостерігати красу Дністра з борта човна, рухаючись водним маршрутом, а забажали виконати піший активний прохід. 

А наша нова стежка «Шепіт заплав», яка розташована у господарській зоні парку, на очисних спорудах біля Карагольської затоки готова розкривати свої таємниці і приймати відвідувачів. Маршрут має невелику зручну протяжність до 3 км, 5 тематичних зупинок і можливість під’їзду транспорту до початку і кінця стежки. Вже встановлено перший інформаційний стенд і створено цікаву екскурсію, з якої можна узнати, про що ж шепочуть ці заплави…

Екскурсанти

Спілкування з гостями стежки відбувалося за допомогою чудової перекладачки Валентини, яка легко справлялася з біологічними назвами рослин і тварин. Крім постійних мешканців даної території, лебедів із сім’ями, крякв з виводками, лунів болотних, великих бакланів, мартинів, фазанів та інших птахів, нам цього разу пощастило спостерігати групу коровайок, які ходили по мілководдю.

Ці активні та позитивні люди, швейцарські туристи, багато вже поїздили світом і багато чого бачили. Але дністровські заплави завжди «на висоті». Хоч новачка, хоч бувалого мандрівника, вони вражають своїм простором, пташиним дивосвітом, історією та атмосферністю. Гості поїхали задоволені активним та насиченим маршрутом нашого Парку. 
Якщо цікаво, про що шепочуть заплави, то вам до нас!

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank